Jakość

Boczek – Produkcja w standardzie IFS oraz BRC

carp imag1 

Marka „Kaminiarz” realizuje swoją misję poprzez skupienie na doskonaleniu jakości procesów zarządzania i produkcyjnych oraz innowacjach technologicznych (zobacz INNOWACJE). Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo zdrowotne wytwarzanych produktów. To bezpieczeństwo gwarantuje wypełnianie przez zakład renomowanych, Międzynarodowych Standardów Żywności BRC i IFS FOOD, weryfikowanych w okresowych audytach przez niezależne jednostki certyfikujące.

Pierwsze certyfikaty IFS i BRC za zgodność z wymaganiami obu standardów zakład otrzymał już w roku 2011. Był jednym z pierwszych krajowych zakładów, który równolegle wdrożył oba standardy, co wynikało z szerokiej aktywności eksportowej w zakresie sprzedaży boczku do Europy kontynentalnej i na Wyspy Brytyjskie. Od tego czasu zakład w Święciechowie poddawany jest corocznej ewaluacji przestrzegania standardów. Ostatni audyt przeprowadzony został pod koniec 2018 roku]


Bezpieczeństwo w zakładzie spożywczym to przede wszystkim odpowiedzialność wobec konsumentów i ich zdrowia - podkreśla Tomasz Przymencki dyrektor produkcji ZMW Kaminiarz - To również podstawa istnienia wszystkich firm sektora, dlatego cieszę się, że po raz kolejny otrzymaliśmy najwyższe oceny z możliwych. W przypadku IFS to ocena „Higher Level”, w przypadku certyfikatu BRC to ocena AA.

Pobierz Certyfikat IFS - kliknij

Pobierz Certyfikat BRC - kliknij

ZMW Kaminiarz Tomasz Przymencki

 

certyfikat1

Produkty bezglutenowe

Miło nam poinformować, że z dniem 19 sierpnia 2015 roku, ZM KAMINIARZ po raz pierwszy otrzymał licencję na używanie międzynarodowego znaku „Przekreślonego Kłosa”, oznaczającego wytwarzanie produktów wolnych od glutenu. W sierpniu 2017 roku licencja została przedłużona. Z pełną propozycją produktów bezglutenowych zapoznać się można w dziale OFERTA - Produkty bezglutenowe. Produkty bezglutenowe.

Więcej informacji o celiakii i diecie bezglutenowej na www.celiakia.pl

Zakład w Święciechowie spełnia ponadto szereg systemów jakości opracowanych na własny użytek przez krajowych i zagranicznych liderów sektora przetwórstwa spożywczego.

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r