Bacon

Boczek to strategiczny produkt w ofercie marki KAMINIARZ. Ponad ćwierć wieku temu podjęliśmy decyzję o specjalizacji w produkcji boczku i dziś jesteśmy jednym z największych polskich producentów i eksporterów. Dążąc do utrzymania pozycji lidera segmentu nieustannie inwestujemy w najnowsze technologie produkcyjne, rozwijamy ofertę boczków oraz wyznaczamy rynkowe standardy jakości w jego produkcji.

Przejdź do oferty

Bacon

Jako pierwsi wprowadziliśmy boczek wędzony krojony oraz boczek pieczony w formie plastrów i krojonej. Jesteśmy liderem w sprzedaży boczku wędzonego i parzonego paski. Posiadamy szeroką ofertę boczku bez glutenu, zwłaszcza wyrobów plastrowanych, dedykowanych do nowoczesnego kanału sprzedaży.

Zróżnicowana oferta w zakresie smaków, gramatur i opakowań zaspokoi każde potrzeby. Jeśli jednak nie znajdziesz tego czego szukasz, napisz do nas na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , a specjalnie dla Ciebie wyprodukujemy boczek o oczekiwanych parametrach. Od wielu lat produkujemy boczek pod marką własną dla czołowych krajowych i europejskich dystrybutorów.  Mamy doświadczenie w produkcji boczku pod dedykowane zamówienie.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy szeroką ofertę boczków i pamiętajcie, że …to boczek sprawia, że dania smakują!

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f