Producent boczku

Marka „Kaminiarz” ceniona jest od lat, jako producent najwyższej jakości boczku. Jesteśmy krajowym liderem w tej kategorii wyrobów mięsnych i czołowym europejskim producentem. Dostarczamy boczek dla całego zróżnicowanego przemysłu spożywczego, cukierniczego, piekarniczego, do producentów dań gotowych i gastronomii [HoReCa].

Boczek bez glutenu

Wyeliminowanie z produkcji glutenu to wyraz poczucia odpowiedzialności krajowego lidera segmentu boczków za zaopatrzenie rynku w taki produkt. Misją marki jest zaopatrywanie w boczek wszystkich konsumentów, którzy chcą cieszyć się możliwościami, jakie boczek wnosi do tradycyjnej kuchni.

Rebranding opakowań

Rozwój sprzedaży w kanale nowoczesnym wpłynął na decyzję o rebrandingu opakowań dla wyrobów krojonych. Produkty w nowych opakowaniach sygnowane marką Kaminiarz znajdą się w sprzedaży od 1 sierpnia.

Boczek • 1926

„Kaminiarz 1926” to aktualnie największy w Polsce wyspecjalizowany producent boczku wieprzowego. W ciągłej ofercie posiadamy boczek wędzony, surowy, pieczony, parzony i dojrzewający.

Od wielu lat wyznaczamy w Polsce standardy jakości w produkcji boczku. Rozwijamy segment, promując zastosowanie boczku w przepisach kulinarnych (zobacz Blog – kliknij)), wdrażając najnowocześniejsze technologie oraz rozwijając ofertę boczku o innowacyjne produkty. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek boczek wędzony krojony oraz boczek pieczony w beztłuszczowej technologii OIL-FREE.

Specjalistyczne technologie umożliwiają nam elastyczne podejście do oczekiwań każdego klienta oraz profesjonalną realizację nawet niestandardowych zamówień. Pozwala nam to zaopatrywać w boczek największych krajowych i zagranicznych producentów przemysłu spożywczego oraz HoReCa. Staliśmy się synonimem tej kategorii produktów mięsnych.

Ofertę boczku uzupełniamy wyselekcjonowanymi produktami, takimi jak wędzonki, kiełbasy, szynki, schaby i polędwice. To nawiązanie do rzeźnickich sentymentów marki, której historia sięga 1926 roku.

Czytaj więcej

logo

Przepisy z boczkiem

Boczek, ma właściwość wydobywania najlepszych smaków potraw, których jest dodatkiem. Jest nośnikiem smaku, źródłem wyjątkowego aromatu, jest po prostu… najdoskonalszą mięsną przyprawą! Zapraszamy do skorzystania z wybranych przepisów na dania z boczkiem! Więcej przepisów i inspiracji znajdziecie w serwisie www.lubienaboczku.pl.

nozyce

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f