Producent boczku

Marka „Kaminiarz” ceniona jest od lat, jako producent najwyższej jakości boczku. Jesteśmy krajowym liderem w tej kategorii wyrobów mięsnych i czołowym europejskim producentem. Dostarczamy boczek dla całego zróżnicowanego przemysłu spożywczego, cukierniczego, piekarniczego, do producentów dań gotowych i gastronomii [HoReCa].

Boczek bez glutenu

Wyeliminowanie z produkcji glutenu to wyraz poczucia odpowiedzialności krajowego lidera segmentu boczków za zaopatrzenie rynku w taki produkt. Misją marki jest zaopatrywanie w boczek wszystkich konsumentów, którzy chcą cieszyć się możliwościami, jakie boczek wnosi do tradycyjnej kuchni.

Rebranding opakowań

Rozwój sprzedaży w kanale nowoczesnym wpłynął na decyzję o rebrandingu opakowań dla wyrobów krojonych. Produkty w nowych opakowaniach sygnowane marką Kaminiarz znajdą się w sprzedaży od 1 sierpnia.

Producent boczku

Marka „Kaminiarz” ceniona jest od lat, jako producent najwyższej jakości boczku. Jesteśmy krajowym liderem w tej kategorii wyrobów mięsnych i czołowym europejskim producentem.

Marka „Kaminiarz” ceniona jest od lat, jako producent najwyższej jakości boczku. Jesteśmy krajowym liderem w tej kategorii wyrobów mięsnych i czołowym europejskim producentem.

Zaopatrujemy w boczek zarówno największe sieci super i hiper-marketów, dyskontów, jak i tradycyjne, lokalne sklepy spożywcze. Dostarczamy ponadto boczek dla całego zróżnicowanego przemysłu spożywczego, cukierniczego, piekarniczego, do producentów dań gotowych i gastronomii [sektor HoReCa].

Oferta boczku obejmuje boczek w płacie, w plastrach, krojony w kostkę (słupki), parzony, wędzony, na grilla, dojrzewający, a od niedawna również innowacyjny na skalę europejską boczek pieczony strumieniem gorącego powietrza. Boczek wędzimy tradycyjną metodą, eko-drewnem olchowym, bukowym lub klonowym. Od 2015 roku, cała produkcja w zakładzie wolna jest od glutenu. [zobacz produkty bezglutenowe].

Bogatą ofertę boczków uzupełniamy wyselekcjonowanymi produktami, takimi jak szynki i polędwice. To nawiązanie do rzeźnickich sentymentów marki „Kaminiarz”, której historia sięga 1926 roku. 

Czytaj więcej

logo

Przepisy z boczkiem

Boczek, ma właściwość wydobywania najlepszych smaków potraw, których jest dodatkiem. Jest nośnikiem smaku, źródłem wyjątkowego aromatu, jest po prostu… najdoskonalszą mięsną przyprawą! Zapraszamy do skorzystania z wybranych przepisów na dania z boczkiem! Więcej przepisów i inspiracji znajdziecie w serwisie www.lubienaboczku.pl.

nozyce

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r