Aktualności

Marka „Kaminiarz” czerpie inspirację z rodzinnej tradycji wytwarzania wieprzowych wyrobów mięsnych, którą zapoczątkował Stefan Kaminiarz w 1926r. Dziś jesteśmy krajowym liderem w produkcji boczku, wyznaczając standardy jakości w tym segmencie. Naszym zdaniem, to właśnie boczek nadaje smak wielu potrawom, a motto marki brzmi: Boczek…i wreszcie smakuje! Więcej: www.kaminiarz.pl ; www.lubienaboczku.pl; #lubienaboczku

W związku z rozwojem  dynamicznym rozwojem marki ZMW Kaminiarz, prowadzimy rekrutację do działu sprzedaży.

Miejsce pracy: Święciechowa

Specjalista ds. Sprzedaży

Zadania:

  • obsługa klienta krajowego
  • fakturowanie
  • współpraca z firmami logistycznymi
  • praca na arkuszach Excel
  • praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywność
  • podzielność uwagi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word)

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę dla największego producenta boczku w Polsce
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej - na krajowym i europejskim rynku mięsnym - marce
  • pracę w młodym zespole
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

W  temacie prosimy wpisać „Specjalista ds. Sprzedaży”

 Więcej ofert pracy - KARIERA

ZMW Kaminiarz zatrudni: Specjalista ds. Sprzedaży - Praca - Leszno

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f